Vadimas Sazonik

  •   vadim
  • Vadimas Sazonik
   • Pareigos: Įkūrėjas, komunikacijos vadovas
   • Organizacija: VšĮ Fox Universitetai
  • Vadimas Sazonik

  Nuo 2005 metų dirba studijų užsienyje srityje. Organizacijos VšĮ Fox Universitetai įkūrėjas ir komunikacijos vadovas, konferencijos “Sugrąžinkime talentus Lietuvai” iniciatorius ir koorganizatorius. Tikisi, jog konferencijos metu bus pateiktos idėjos, pasiūlymai ir projektai, kurie leis lietuvių sklaidą po pasaulį paversti privalumu.

   

  Trumpai apie pranešimą:

  Internetas ištrynė sienas tarp valstybių, informacija keliauja šviesos greičiu. Lietuva dabar  yra ten, kur yra iniciatyvus lietuvis su prieiga prie interneto.  Šiandien itin svarbu sukurti strategiją- turime nuspręsti kokią informaciją norime surinkti, kokiomis priemonėmis tai darysime ir kaip informacija bus apdorojama ir taikoma praktiškai.

   

  Idėja:

  Užsienio lietuviai renka geriausias idėjas ir įžvalgas teisės, verslo, politinių santykių santykių ir kitose srityse, šias idėjas skelbia tam tikroje sistemoje, kur visa tai apdorojama. Pasiūlymai teikiami atsakingoms valdžios institucijoms ar visuomeninėms organizacijoms. Lietuva diegia geriausius sprendimus iš viso pasaulio. Tokiu būdu per labai trumpą laiką Lietuva tampa pažangiausia pasaulio valstybė.

 

Rašyti atsiliepimą